dla uczestników kursów, szkoleń

32 3207010

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom

24.05.2019 [piątek] - Biuro czynne do 14:30 
poniedziałek - piątek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne

Nowości w szkoleniach i kursach dla pielęgniarek i personelu medycznego

11.01.2019

Rozpoczęcie Kursu Specjalistycznego: Ordynowanie Leków I Wypisywanie Recept Cz. I I Ii Dla Pielęgniarek I Położnych (Termin 09.03.2019 - 07.04.2019)

Szanowni Państwo,
 
Informujemy o planowanym rozpoczęciu płatnej edycji kursów Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I i II dla pielęgniarek i położnych. CENA: 500 zł.
 
W systemie SMK jest już widoczny termin edycji tych kursów, dla pielęgniarek i położnych [termin 09.03.2019 - 07.04.2019]
 
Osoby zainteresowane udziałem w tej edycji już teraz zapraszamy do wysłania zgłoszenia poprzez system SMK oraz do dopełnienia kwalifikacji oraz do podpisania umowy.
 
 
·         Część I jest przeznaczona dla magistrów/specjalistów w dziedzinie pielęgniarstwa/położnictwa;
Po ukończeniu części I kursu pielęgniarka, położna jest uprawniona do wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie:
1.Samodzielnej ordynacji leków zawierających określone substancje czynne, z wyłączeniem leków zawierających substancje bardzo silnie działające, środki odurzające i substancje psychotropowe, w tym wystawianie na nie recept.
2.Samodzielnej ordynacji środków spożywczych specjalnego przeznaczenia, w tym wystawianie na nie recept.
3.Samodzielnej ordynacji wyrobów medycznych, w tym wystawianie na nie recept lub zleceń.
4.Wystawiania recept w ramach realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji na leki, z wyłączeniem leków zawierających substancje bardzo silnie działające, środki odurzające i substancje psychotropowe oraz na środki spożywcze specjalnego przeznaczenia, niezbędne do kontynuacji leczenia.
5.Wystawiania recept lub zleceń w ramach realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji na wyroby medyczne.
6.Samodzielnej ordynacji leków z kategorii OTC.
 
·         Część II jest przeznaczona dla licencjatów/specjalistów w dziedzinie pielęgniarstwa/położnictwa;
Po ukończeniu części II kursu pielęgniarka, położna jest uprawniona do wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie:
1. Wystawiania recept w ramach realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji na leki, z wyłączeniem leków zawierających substancje bardzo silnie działające, środki odurzające i substancje psychotropowe, niezbędne do kontynuacji leczenia
2. Wystawiania recept w ramach realizacji zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji na środki spożywcze specjalnego przeznaczenia.
3. Samodzielnej ordynacji leków z kategorii OTC.
 
Jeżeli Państwo podejmiecie decyzję o uczestnictwie w tej edycji prosimy o wysłanie zgłoszenia przez naszą stronę internetową, uzupełnienie w formie elektronicznej załącznika nr 10 i odesłanie mailem.
 
 
WARUNKI PRZYJĘCIA:
· przesłanie zgłoszenia na udział w szkoleniu poprzez naszą stronę internetową (www.prev-med.plzakładka ZGŁOSZENIA)
· przesłanie wniosku o zakwalifikowanie do kursu specjalistycznego - zał. 10 do rozporządzenia MZ;
· kopia prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza/położnej;
· kopia dyplomu ukończenia studiów/kopia dyplomu uzyskania tytułu specjalisty dziedzinie pielęgniarstwa/położnictwa
· przesłanie wniosku na szkolenie za pośrednictwem portalu SMK (System Monitorowania Kształcenia https://smk.ezdrowie.gov.pl)
 
Organizator zastrzega sobie, iż termin rozpoczęcia szkolenia nastąpi przy określonej minimalnej ilości uczestników.
 
Zespół PREV-MED.
 
 
Ramowy plan szkolenia dostępny jest pod tym linkiem

Znajdź nas

Prev-Med jako profesjonalna jednostka kształcenia podyplomowego zapewnia najwyższą jakość prowadzonych szkoleń i kursów dla personelu medycznego, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w pozytywnych opiniach Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w zakresie programów kształcenia dla pielęgniarek, jak również w powiększającej się ofercie dla wszystkich zawodów medycznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Elastyczne metody płatności, dogodne warunki odbywania zajęć stażowych, małe grupy stażowe i najlepsza kadra dydaktyczna to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Siedziba Prev-Med
Adres Prev-Med

MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED
ul. Karola Miarki 11/1
41-902 Bytom

tel. 32 3207010

Biuro czynne:

24.05.2019 [piątek] - Biuro czynne do 14:30 
poniedziałek - piątek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED, ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję