dla uczestników kursów, szkoleń

32 3207010

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom

poniedziałek - piątek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne

Nowości w szkoleniach i kursach dla pielęgniarek i personelu medycznego

11.01.2019

Rozpoczęcie Kursu Specjalistycznego: Opieka Pielęgniarska Nad Chorymi Dorosłymi W Leczeniu Systemowym Nowotworów Dla Pielęgniarek I Położnych (Termin 06.04.2019 - 12.05.2019)

Szanowni Państwo,
 
Informujemy o planowanym rozpoczęciu płatnej edycji kursu specjalistycznego Opieka Pielęgniarska nad chorymi dorosłymi w leczeniu systemowym nowotworów Dla Pielęgniarek I Położnych
 
W systemie SMK jest już widoczny termin edycji tego kursu, dla pielęgniarek i położnych [termin 06.04.2019 - 12.05.2019]
 
Osoby zainteresowane udziałem w tej edycji już teraz zapraszamy do wysłania zgłoszenia poprzez system SMK oraz do dopełnienia kwalifikacji oraz do podpisania umowy.
 

 
Jeżeli Państwo podejmiecie decyzję o uczestnictwie w tej edycji prosimy o wysłanie zgłoszenia przez naszą stronę internetową, uzupełnienie w formie elektronicznej załącznika nr 10 i odesłanie mailem. 
 
 
WARUNKI PRZYJĘCIA:
· przesłanie zgłoszenia na udział w szkoleniu poprzez naszą stronę internetową (www.prev-med.plzakładka ZGŁOSZENIA)
· przesłanie wniosku o zakwalifikowanie do kursu specjalistycznego - zał. 10 do rozporządzenia MZ;
· kopia prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza/położnej;
· przesłanie wniosku na szkolenie za pośrednictwem portalu SMK (System Monitorowania Kształcenia https://smk.ezdrowie.gov.pl)
 
Organizator zastrzega sobie, iż termin rozpoczęcia szkolenia nastąpi przy określonej minimalnej ilości uczestników.
 
Zespół PREV-MED.

 
  Ramowy plan szkolenia dostępny jest pod tym linkiem 
 

Znajdź nas

Prev-Med jako profesjonalna jednostka kształcenia podyplomowego zapewnia najwyższą jakość prowadzonych szkoleń i kursów dla personelu medycznego, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w pozytywnych opiniach Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w zakresie programów kształcenia dla pielęgniarek, jak również w powiększającej się ofercie dla wszystkich zawodów medycznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Elastyczne metody płatności, dogodne warunki odbywania zajęć stażowych, małe grupy stażowe i najlepsza kadra dydaktyczna to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Siedziba Prev-Med
Adres Prev-Med

MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED
ul. Karola Miarki 11/1
41-902 Bytom

tel. 32 3207010

Biuro czynne:

poniedziałek - piątek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED, ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję