dla uczestników kursów, szkoleń

32 3207010

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom

wtorek, środa, piątek BIURO NIECZYNNE 
poniedziałek, czwartek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne

Przepisy Prawne Regulujące Obszar Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek I Położnych

doc
doc

Wymogi-odnośnie-kwalifikacji-uczestników-szkoleń-podyplomowych

pdf
pdf

Zasady-odbywania-szkolenia-w-innej-placówce-niż-zaproponowanej-przez-organizatora-kształcenia

pdf
pdf

Warunki-uczestnictwa-w-specjalizacji-dofinansowanej

pdf
pdf

Obwieszczenie ministra zdrowia z dnia 11 grudnia 2015r. w sprawie minimalnej liczby miejsc szkoleniowych dla pielęgniarek i położnych (...)

pdf
pdf

Rozporządzenie ministra zdrowia z dnia 12 grudnia 2003r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochr. zdrowia

pdf
pdf

Rozporządzenie ministra zdrowia z dnia 21 października 2003r. w sprawie wysokości opłat - egzamin państwowy.

pdf
pdf

Rozporządzenie ministra zdrowia z dnia 29 października 20 w sprawie kształcenia podyplomowego

pdf
pdf

Ustawa z dnia 15 lipca 2011r. o zawodach pielęgniarki i położnej.

1 2 3 Następna

Znajdź nas

Prev-Med jako profesjonalna jednostka kształcenia podyplomowego zapewnia najwyższą jakość prowadzonych szkoleń i kursów dla personelu medycznego, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w pozytywnych opiniach Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w zakresie programów kształcenia dla pielęgniarek, jak również w powiększającej się ofercie dla wszystkich zawodów medycznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Elastyczne metody płatności, dogodne warunki odbywania zajęć stażowych, małe grupy stażowe i najlepsza kadra dydaktyczna to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Siedziba Prev-Med
Adres Prev-Med

MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED
ul. Karola Miarki 11/1
41-902 Bytom

tel. 32 3207010

Biuro czynne:

wtorek, środa, piątek BIURO NIECZYNNE 
poniedziałek, czwartek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED, ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję