dla uczestników kursów, szkoleń

32 3207010

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom

wtorek, środa, piątek BIURO NIECZYNNE 
poniedziałek, czwartek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne

Specjalizacje i kursy dla pielęgniarek i położnych zapisy i nabór

Pielęgniarstwo Geriatryczne Dla Pielęgniarek

Cena: 5500,00
Adresat: Pielęgniarki
Staż zawodowy: 2 lata
Kwalifikacje: EKG, RKO
Czas trwania: 15-20 miesięcy

Opis:

 
Ilość godzin teoretycznych: 330h
 
Ilość godzin stażowych: 649h
 
W dniu 24.08.2015 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12.12.2013r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia, w których może być prowadzona specjalizacja i kursy kwalifikacyjnych. W związku ze zmianami informujemy, iż uczestnicy szkoleń specjalizacyjnych są zobowiązani do zaliczenia kursu specjalistycznego WYWIAD I BADANIE FIZYKALNE w trakcie trwania specjalizacji. Jest to jeden z warunków zaliczenia szkolenia.

Osoby posiadające kwalifikacje w zakresie badania fizykalnego, udokumentowane uwierzytelnioną kopią są zwolnione z obowiązku odbywania kursu:
dyplom specjalistki pielęgniarstwa uzyskanego po 2001 roku;
zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu badań fizykalnego ADVANCED PHYSICAL ASSESSMENT


PRZEWIDYWANY HARMONOGRAM ZAJĘĆ: Szczegółowy harmonogram tydzień przed rozpoczęciem zajęć, po postępowaniu kwalifikacyjnym.
MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW - 20 osób
REFUNDACJA PONIESIONYCH KOSZTÓW:  zgodnie z regulaminem Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach
 
UWAGA!!!
w cenie szkolenia specjalizacyjnego 5500 zł kurs specjalistyczny Wywiad i badanie fizykalne (regularna cena 800zł)

Znajdź nas

Prev-Med jako profesjonalna jednostka kształcenia podyplomowego zapewnia najwyższą jakość prowadzonych szkoleń i kursów dla personelu medycznego, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w pozytywnych opiniach Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w zakresie programów kształcenia dla pielęgniarek, jak również w powiększającej się ofercie dla wszystkich zawodów medycznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Elastyczne metody płatności, dogodne warunki odbywania zajęć stażowych, małe grupy stażowe i najlepsza kadra dydaktyczna to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Siedziba Prev-Med
Adres Prev-Med

MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED
ul. Karola Miarki 11/1
41-902 Bytom

tel. 32 3207010

Biuro czynne:

wtorek, środa, piątek BIURO NIECZYNNE 
poniedziałek, czwartek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED, ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję