dla uczestników kursów, szkoleń

32 3207010

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom

wtorek, środa, piątek BIURO NIECZYNNE 
poniedziałek, czwartek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne

Specjalizacje i kursy dla pielęgniarek i położnych zapisy i nabór

Edukator W Cukrzycy Dla Pielęgniarek I Położnych

Cena: 600,00
Adresat: Pielęgniarki/Położne
Staż zawodowy: 3 miesiące
Czas trwania: 1-3 miesięcy

Opis:

 
Ilość godzin teoretycznych: 96h
Ilość godzin stażowych: 64h
 
 
Warunki przyjęcia:
 
1. Przesłanie zgłoszenia na udział w szkoleniu - kliknij, aby przejsć do zakładki ZGŁOSZENIA.

2. przesłanie wniosku o zakwalifikowanie do kursu specjalistycznego - zał. 10 do rozporządzenia MZ - kliknij, aby pobrać

3. Kopia prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza/położnej z wszelkimi dokonanymi adnotacjami.

4. przesłanie wniosku na szkolenie za pośrednictwem portalu SMK (System Monitorowania Kształcenia https://smk.ezdrowie.gov.pl),  po informacji o opublikowaniu planu kształcenia w systemie.

Znajdź nas

Prev-Med jako profesjonalna jednostka kształcenia podyplomowego zapewnia najwyższą jakość prowadzonych szkoleń i kursów dla personelu medycznego, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w pozytywnych opiniach Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w zakresie programów kształcenia dla pielęgniarek, jak również w powiększającej się ofercie dla wszystkich zawodów medycznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Elastyczne metody płatności, dogodne warunki odbywania zajęć stażowych, małe grupy stażowe i najlepsza kadra dydaktyczna to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Siedziba Prev-Med
Adres Prev-Med

MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED
ul. Karola Miarki 11/1
41-902 Bytom

tel. 32 3207010

Biuro czynne:

wtorek, środa, piątek BIURO NIECZYNNE 
poniedziałek, czwartek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED, ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję