dla uczestników kursów, szkoleń

32 3207010

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom

 
poniedziałek - piątek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne

Nowości w szkoleniach i kursach dla pielęgniarek i personelu medycznego

27.09.2018

Gratulacje Dla Nowoprzybyłych Specjalistów W Dziedzinach Pielęgniarstwa Anestezjologicznego I Epidemiologicznego

Po piekielnie trudnym egzaminie państwowym w dziedzinach:

pielęgniarstwa anestezjologii i intensywnej opieki;
pielęgniarstwa epidemiologicznego,

chcemy pogratulować wszystkim nowoprzybyłym specjalistkom i specjalistom!!! 
  
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Jednocześnie informujemy, że nowoprzybyli specjaliści pielęgniarstwa epidemiologicznego, uczestniczący w szkoleniu specjalizacyjnym w Multiserwis NZOZ PREV - MED, uzyskali najwyższą średnią punktową wśród wszystkich zdających egzamin państwowy!
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

Życzymy Państwu spełnienia i poczucia satysfakcji z tego, że ten cały trud, ta pełna mobilizacja przyniosą oczekiwane rezultaty. 
Niech aktualizowanie własnej wiedzy i umiejętności zawodowych i pozyskanie nowych kwalifikacji idą w parze z lepszymi ofertami i morzem możliwości ale przede wszystkim z poczuciem własnej wartości.
 
Uczestnikom pozostałych specjalizacji, czekających na kolejne egzaminy państwowe już teraz życzymy powodzenia!
 
Trzymamy za Was kciuki!

  
__________________ 
Zespół Prev-Med

Znajdź nas

Prev-Med jako profesjonalna jednostka kształcenia podyplomowego zapewnia najwyższą jakość prowadzonych szkoleń i kursów dla personelu medycznego, które znajdują odzwierciedlenie zarówno w pozytywnych opiniach Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w zakresie programów kształcenia dla pielęgniarek, jak również w powiększającej się ofercie dla wszystkich zawodów medycznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Elastyczne metody płatności, dogodne warunki odbywania zajęć stażowych, małe grupy stażowe i najlepsza kadra dydaktyczna to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Siedziba Prev-Med
Adres Prev-Med

MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED
ul. Karola Miarki 11/1
41-902 Bytom

tel. 32 3207010

Biuro czynne:

 
poniedziałek - piątek - 8:30 - 15:30
sobota, niedziela - nieczynne


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma MULTISERWIS, NZOZ PREV-MED, ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję